Darujte knjige, širite ljubav: knjiga od srca u Nacionalnom parku „Krka“
Objavljeno 07.02.2025 - Zanimljivosti

Od 10. do 16. veljače 2025. u suvenirnicama Javne ustanove „Nacionalni park Krka“ ponovno možete sudjelovati u humanitarnoj akciji „Knjiga od srca“
Donesite najmanje dvije knjige u dobrom stanju i zauzvrat ćete dobiti prekrasnu fotomonografiju Legenda o Krki na hrvatskom ili engleskom jeziku.
Ova akcija, koju JU „Nacionalni park Krka“ organizira već treću godinu zaredom, postala je lijepa tradicija darivanja povodom Dana zaljubljenih i Međunarodnog dana darivanja knjiga, koji se obilježavaju 14. veljače. Prikupljene knjige darovat će se odabranoj udruzi ili ustanovi, šireći ljubav prema čitanju i dijeljenju znanja.
Knjige možete donijeti u suvenirnice u Šibeniku i Drnišu (od ponedjeljka do petka od 7 do 15 sati) ili u suvenirnicu na Skradinskom buku (svakog dana od 9 do 16 sati).
Legenda o Krki, s čarobnim fotografijama Davora Šarića i poetskim tekstom Veljka Barbierija, jedno je od najljepših izdanja JU „NP Krka“, idealan poklon za Valentinovo.
Zaljubite se u čitanje s nama i učinite dobro djelo – vaše će knjige zasigurno pronaći novi dom i razveseliti nekoga!
Autor: Katia Župan
Vrati se natrag